Презентація книжки Анастасії Левкової «Старшокласниця. Першокурсниця"

21-09-2017 18:00

Оповідачка роману – дівчина 14-18 років, школярка в маленькому українському містечку, а потім студентка київського вишу, – веде щоденник про своє повсякдення. У цьому віці відбувається стільки всього: кохання й «сотворення кумирів», перипетії взаємин із друзями та вчителями, розчарування – передусім у собі, але, врешті-решт, прийняття себе та інших такими, як вони є. Це час, коли обираєш професію, що визначатиме вектор твого життя; коли починаєш розуміти, в якій країні живеш, і усвідомлюєш себе її громадянкою... Тільки все це відбувається не зараз – Ліля переживала це на початку нашого століття, коли ще не було соцмереж, а мобільні телефони та комп’ютери вважали розкішшю. «Я писала «Старшокласницю. Першокурсницю» для підлітків, – каже Анастасія Левкова, – бо вважала, що маю чим із ними поділитися, але з відгуків бачу, що вона великою мірою зачепила й моїх ровесників – усіх тих, чиє дорослішання припало на початок 2000-х років. Книжка показує атмосферу, в якій формувалося те покоління, представники якого потім були активними учасниками двох Майданів і осмислено переживають усі ті події, які нині відбуваються у нашій країні».


СУП. Створи Урбан Проект

21-09-2017 18:00

Створюємо традицію думати про своє місто. Хочемо позначити точку на мапі та час в календарі куди кожен зможе прийти говорити про здійснені/заплановані/омріяні проекти розвитку міського простору. Будь-хто - студент/підприємець/державний службовець/просто містянин. Це один вечір щотижня, де на великий спільний стіл ми зможемо викласти всі наші проекти, обговорювати/створювати/експерементувати/перевіряти/розвивати їх. Тут буде можливість ділитись своїми ідеями/мріями/турботами/досвідом про міський простір, розказати про свій проект, знайти однодумців, дізнаватись про найактуальніші зміни міського середовища, а можливо вперше спробувати долучитись до такого роду активності. Команда, що лиш починає зможе отримати пораду/допомогу/підтримку/консультацію. Досвідчені зможуть збільшити спроможність, та своєю підтримкою допомогти місту отримати нові проекти, розширити спільноту тих, хто піклується про спільне.


Тренінг: «Від цілі до дії"

21-09-2017 18:00

Постійно про щось мрієш? Маєш море ідей? Губишся, коли справа переходить від обговорення проекту до його реалізації? Не знаєш з чого розпочати шлях до втілення давніх бажань в життя? Знайомі запитання? Вони вже колись у тебе з’являлися? Тоді цей тренінг точно для тебе. Приходь і дізнавайся відповіді на наступні запитання: 1. Для чого потрібно ставити цілі? 2. З чого розпочати шлях від мрії до цілі? 3. Як поставити справжні цілі? 4. Подорож та шлях до цілі, що спільного? 5. Де знайти джерело постійної мотивації на шляху до результатів? 6. Які методи дозволяють за два місяці досягати більше, ніж інші досягають за пів року? 7. Що допоможе щодня наближатися до втілення мрій? 8. Для чого потрібні контроль та оцінка? Як і коли їх краще застосовувати? 9. Які чотири складові гарантують вам досягнення бажаних результатів? 10. Ціль досягнена, що робити далі?Марк Лівін "Рікі та дороги"

21-09-2017 19:00

«Рікі та дороги» – історія про чотирнадцятилітнього Матвія, хлопчика із синдромом Асперґера. Матвій може існувати тільки за власними правилами, до яких іншим потрібно призвичаюватися. Поставленого діагнозу у книзі немає, адже деякі стадії аутизму в Україні дуже часто не діагностуються і ці діти живуть серед нас, як звичайні. Але з поведінки та відчуттів головного героя це зрозуміло. Ця книга адресована тим, хто зіткнувся з інакшістю своїх дітей, людям, які хочуть розібратися зі своїми страхами, яким треба повірити у те, що життя існує навіть після найфатальніших помилок, і воно насправді досить звичайне у побуті, але в десятки разів сильніше у бажанні жити та спокутувати.


Творчий вечір Олексія Мочанова

21-09-2017 19:00

Олексій Мочанов – відомий український суспільний діяч, кар’єра якого містить епізоди з автоспорту, журналістики, роботи на телебаченні, а також волонтерську діяльність. Авторський музичний проект Олексія Мочанова під назвою “Акустичні Люди” - це результат багатого життєвого досвіду, що знайшов втілення у піснях, які вже стали улюбленими серед українських радіослухачів.


Кібербезпека в Україні: що мають знати громадські активісти?

21-09-2017 20:30

Креативна команда Платформи Wechange з Берліна розповідатиме про можливості та ризики кіберпростору. Не секрет, що з 2014 року тема кібербезпеки набула неабиякої важливості для громадянського суспільства в Україні. Ми говоритимемо про те, як зашифрувати електронну пошту та з'ясуємо, якими месенджерами насправді безпечно користуватись. Крім цього, ми представимо Вашій увазі Платформу Wechange – інструмент, який ми самі створили для безпечної та екологічної співпраці (зелений хостинґ). Наша платформа доступна також українською мовою за посиланням: wechange.de
Виставка фотографії Володимира Конєва

22-09-2017 10:00

Жіночність та місто… Середовище знаходження… Тема, яка існує у майстра Володимира Конєва. Багато років він працював над цим проектом. Виставка відбудеться у місті Івано-Франківську вперше, як ідея омріяна автором. Його роботи - фотографії (у техніці мокрий друк). Нею володіли одиниці світових фотомитців. Відбитки фотографій існують в єдиному екземплярі (негатив +позитив). Автор займається всіма видами фотомистецтва та живописом. В.Конєв брав багаторазову участь в національних та міжнародних фотоекспозиціях. Лауреат міжнародних та республіканських виставок. Видав 7 авторських фотоальбомів.Фотовиставка "Сонячні діти"

22-09-2017 10:00

Виставка фотографій дітей Залучанського дитячого будинку-інтернату разом із волонтерами «Української благодійної мережі». На виставці будуть представлені фото з волонтерських поїздок в інтернат. Метою даної виставки є дозволити глядачу побачити життя дітей, які проживають в інтернаті. Ці діти без перебільшення змінили моє життя, адже вони неймовірно відриті та щирі як ніхто інший Найбільше вони потребують любові і справжніх друзів. Тому метою виставки є поширення інформації про інтернат та залучення більшої кількості волонтерів!


Виставка студії ''Реалізм''

22-09-2017 16:00

Виставка учнів студії ''Modigliani''


Медитація - вхід у змінений стан свідомості.Олег Моклович

22-09-2017 20:15

Медитація - це потужний інструмент для пошуку вирішення складних проблем. В процесі медитації ви втрачаєте контроль над розумовим процесом, тим самим не дозволяючи йому весь час повторюватися, уникаючи циклічності. Ви зможете виявити, що рішення приходять самі собою, без будь-яких зусиль з вашого боку.Це ефективний спосіб поглянути на ситуацію з боку. Метою медитації є досягнення стану внутрішнього спокою. Саме в цьому спокої і криються рішення проблем. Форма для реєстрації: https://goo.gl/forms/3LGYXN17lVKrHXeh1


Country music

22-09-2017 22:00

Справжній кантрі-вечір від гітарного дуету - відчуй ковбойську атмосферу.


DJ Jurbas

22-09-2017 22:00

На вас чекає діджей, який відчуває ритм публіки, та зробить вашу ніч шаленою і гарячою! DJ JURBAS - молодий та відомий діджей, який вміє гарно завести! Резиденти: DJ Kuvik, DJ Que Paso.Dj Bush

22-09-2017 23:00Виставка студії ''Реалізм''

23-09-2017 10:00

Виставка учнів студії ''Modigliani''


Виставка фотографії Володимира Конєва

23-09-2017 10:00

Жіночність та місто… Середовище знаходження… Тема, яка існує у майстра Володимира Конєва. Багато років він працював над цим проектом. Виставка відбудеться у місті Івано-Франківську вперше, як ідея омріяна автором. Його роботи - фотографії (у техніці мокрий друк). Нею володіли одиниці світових фотомитців. Відбитки фотографій існують в єдиному екземплярі (негатив +позитив). Автор займається всіма видами фотомистецтва та живописом. В.Конєв брав багаторазову участь в національних та міжнародних фотоекспозиціях. Лауреат міжнародних та республіканських виставок. Видав 7 авторських фотоальбомів.Семінар Анни Оксимець

23-09-2017 10:00

Баланси на руках - етап практики, який багатьом дається скажемо так, не з першого разу. Причин багато, як фізичних так і психологічних. Тому, ми запросили профі саме в цьому напрямку практики. Професіонала жінку, яка легко балансує на руках і виходить з них в складні асани. Руйнуємо стареотипи, що стійки не для жінок і що цьому неможливо навчитися. Давайте пройдемо цей шлях разом з досвідченим провідником. Що для потрібно, щоб ввійти в команду першопроходців – практикувати йогу 6 міс., зареєструватися в електронній формі чи в студії, оплатити участь в семінарі (мін.60%). Запросити друга чи подругу на семінар, щоб було з ким ділитися враженнями і успіхами, а вони однозначно будуть, опісля. Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/e9PnOfDJ0UjKMyoz1 Деталі за тел. 050 040 32 36, 098 958 85 53


Фотовиставка "Сонячні діти"

23-09-2017 10:00

Виставка фотографій дітей Залучанського дитячого будинку-інтернату разом із волонтерами «Української благодійної мережі». На виставці будуть представлені фото з волонтерських поїздок в інтернат. Метою даної виставки є дозволити глядачу побачити життя дітей, які проживають в інтернаті. Ці діти без перебільшення змінили моє життя, адже вони неймовірно відриті та щирі як ніхто інший Найбільше вони потребують любові і справжніх друзів. Тому метою виставки є поширення інформації про інтернат та залучення більшої кількості волонтерів!


Майстер-клас «Рибка моєї мрії»

23-09-2017 11:00

От і минуло літо. За цей час маленькі друзі книгарні встигли побувати у багатьох містах. Вони могли бачити рибок як і на річці - в дідуся та бабусі, так і десь на морі, відпочиваючи з батьками. На нашому заході діти зможуть пригадати, яких жителів води вони могли бачити, а також створять власними руками рибок із фетру. Для участі потрібно попередньо зареєструвати дитину, написавши на е.пошту teodotkyrsta@gmail.com (у темі вказуйте “Рибка моєї мрії»). Для дітей 8-12 років.


Виставка живопису Миколи Малика "Miasto"

23-09-2017 16:00

На виставці експонуватимуться 2 колекції живопису. Перша називається "miasto" (з польської місто), це фрагменти будинків старого міста Станіславова. Відвідувачі зможуть побачити будинки, краси яких іноді не помічали. Інша колекція "абстракна реальність" - абстракції предметів повсякденного вжитку, адаптовані поглядом автора.


Поетичний вечір "Дотик Слова"

23-09-2017 17:00

У атлетів сильне тіло. Банкіри та олігархи володіють силою грошей, політики - силою переконань (а часто і брехні). У чому ж сила поетів? Це, звісно ж, сила слова! 6 молодих митців із різних міст зберуться у Івано-Франківську, щоб своїм словом доторкнутися до кожного з присутніх. Вони радо покличуть вас у світ власної творчості, щоб зачарувати глибиною образності та красою подачі. Саме слухачі оберуть учасника, який вразить найбільше та отримає спеціальні призи. А доповнюватиме атмосферу поезії музичним словом учасник гурту «Пенсія», гітарист гурту «Savka pub Band» - бард Андрій Маврик.Сольний концерт Tarabarova

23-09-2017 19:00

З новою програмою "ДОБРЕ З ТОБОЮ"


MC Rybik

23-09-2017 22:00Dj Stas Bezusov

23-09-2017 23:00


Frankivsk Half Marathon'17

24-09-2017 09:00

Дистанція 10 км – чудовий вибір для любителів бігу, а підкорення дистанції в 5км надихнуть початківця рухатись в спорті далі. Для досвідчених бігунів передбачена дистанція в 21км. Також можна обрати дистанцію в 2 км для сімейного або для благодійного забігів! Бажаєте пробігти разом з друзями, або робочим колективом? Тоді естафета і корпоративний забіг саме для вас. На дітей віком до 14 років чекають 3 безкоштовні забіги в різних вікових категоріях, щоб допомогти кожній дитині змалку полюбити спорт!


Виставка живопису Миколи Малика "Miasto"

24-09-2017 10:00

На виставці експонуватимуться 2 колекції живопису. Перша називається "miasto" (з польської місто), це фрагменти будинків старого міста Станіславова. Відвідувачі зможуть побачити будинки, краси яких іноді не помічали. Інша колекція "абстракна реальність" - абстракції предметів повсякденного вжитку, адаптовані поглядом автора.


Виставка собак

24-09-2017 10:00

5-та осіння сертифікатна ( САС ) виставка собак всіх порід


Виставка студії ''Реалізм''

24-09-2017 10:00

Виставка учнів студії ''Modigliani''


Виставка фотографії Володимира Конєва

24-09-2017 10:00

Жіночність та місто… Середовище знаходження… Тема, яка існує у майстра Володимира Конєва. Багато років він працював над цим проектом. Виставка відбудеться у місті Івано-Франківську вперше, як ідея омріяна автором. Його роботи - фотографії (у техніці мокрий друк). Нею володіли одиниці світових фотомитців. Відбитки фотографій існують в єдиному екземплярі (негатив +позитив). Автор займається всіма видами фотомистецтва та живописом. В.Конєв брав багаторазову участь в національних та міжнародних фотоекспозиціях. Лауреат міжнародних та республіканських виставок. Видав 7 авторських фотоальбомів.Семінар Анни Оксимець

24-09-2017 10:00

Баланси на руках - етап практики, який багатьом дається скажемо так, не з першого разу. Причин багато, як фізичних так і психологічних. Тому, ми запросили профі саме в цьому напрямку практики. Професіонала жінку, яка легко балансує на руках і виходить з них в складні асани. Руйнуємо стареотипи, що стійки не для жінок і що цьому неможливо навчитися. Давайте пройдемо цей шлях разом з досвідченим провідником. Що для потрібно, щоб ввійти в команду першопроходців – практикувати йогу 6 міс., зареєструватися в електронній формі чи в студії, оплатити участь в семінарі (мін.60%). Запросити друга чи подругу на семінар, щоб було з ким ділитися враженнями і успіхами, а вони однозначно будуть, опісля. Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/e9PnOfDJ0UjKMyoz1 Деталі за тел. 050 040 32 36, 098 958 85 53


Фотовиставка "Сонячні діти"

24-09-2017 10:00

Виставка фотографій дітей Залучанського дитячого будинку-інтернату разом із волонтерами «Української благодійної мережі». На виставці будуть представлені фото з волонтерських поїздок в інтернат. Метою даної виставки є дозволити глядачу побачити життя дітей, які проживають в інтернаті. Ці діти без перебільшення змінили моє життя, адже вони неймовірно відриті та щирі як ніхто інший Найбільше вони потребують любові і справжніх друзів. Тому метою виставки є поширення інформації про інтернат та залучення більшої кількості волонтерів!


Відкрите татамі "Давай поборемося"

24-09-2017 11:00

Відкрите татамі для бажаючих поборитися та поділится своїм досвідом. 11:00-12:00 год. 4-7 років, 12:30-13:30 год. 8+ років.


Roxana

24-09-2017 21:00


Виставка живопису Миколи Малика "Miasto"

25-09-2017 10:00

На виставці експонуватимуться 2 колекції живопису. Перша називається "miasto" (з польської місто), це фрагменти будинків старого міста Станіславова. Відвідувачі зможуть побачити будинки, краси яких іноді не помічали. Інша колекція "абстракна реальність" - абстракції предметів повсякденного вжитку, адаптовані поглядом автора.


Виставка студії ''Реалізм''

25-09-2017 10:00

Виставка учнів студії ''Modigliani''


Виставка фотографії Володимира Конєва

25-09-2017 10:00

Жіночність та місто… Середовище знаходження… Тема, яка існує у майстра Володимира Конєва. Багато років він працював над цим проектом. Виставка відбудеться у місті Івано-Франківську вперше, як ідея омріяна автором. Його роботи - фотографії (у техніці мокрий друк). Нею володіли одиниці світових фотомитців. Відбитки фотографій існують в єдиному екземплярі (негатив +позитив). Автор займається всіма видами фотомистецтва та живописом. В.Конєв брав багаторазову участь в національних та міжнародних фотоекспозиціях. Лауреат міжнародних та республіканських виставок. Видав 7 авторських фотоальбомів.


Фотовиставка "Сонячні діти"

25-09-2017 10:00

Виставка фотографій дітей Залучанського дитячого будинку-інтернату разом із волонтерами «Української благодійної мережі». На виставці будуть представлені фото з волонтерських поїздок в інтернат. Метою даної виставки є дозволити глядачу побачити життя дітей, які проживають в інтернаті. Ці діти без перебільшення змінили моє життя, адже вони неймовірно відриті та щирі як ніхто інший Найбільше вони потребують любові і справжніх друзів. Тому метою виставки є поширення інформації про інтернат та залучення більшої кількості волонтерів!


Виставка живопису Миколи Малика "Miasto"

26-09-2017 10:00

На виставці експонуватимуться 2 колекції живопису. Перша називається "miasto" (з польської місто), це фрагменти будинків старого міста Станіславова. Відвідувачі зможуть побачити будинки, краси яких іноді не помічали. Інша колекція "абстракна реальність" - абстракції предметів повсякденного вжитку, адаптовані поглядом автора.


Виставка студії ''Реалізм''

26-09-2017 10:00

Виставка учнів студії ''Modigliani''


Виставка фотографії Володимира Конєва

26-09-2017 10:00

Жіночність та місто… Середовище знаходження… Тема, яка існує у майстра Володимира Конєва. Багато років він працював над цим проектом. Виставка відбудеться у місті Івано-Франківську вперше, як ідея омріяна автором. Його роботи - фотографії (у техніці мокрий друк). Нею володіли одиниці світових фотомитців. Відбитки фотографій існують в єдиному екземплярі (негатив +позитив). Автор займається всіма видами фотомистецтва та живописом. В.Конєв брав багаторазову участь в національних та міжнародних фотоекспозиціях. Лауреат міжнародних та республіканських виставок. Видав 7 авторських фотоальбомів.


Фотовиставка "Сонячні діти"

26-09-2017 10:00

Виставка фотографій дітей Залучанського дитячого будинку-інтернату разом із волонтерами «Української благодійної мережі». На виставці будуть представлені фото з волонтерських поїздок в інтернат. Метою даної виставки є дозволити глядачу побачити життя дітей, які проживають в інтернаті. Ці діти без перебільшення змінили моє життя, адже вони неймовірно відриті та щирі як ніхто інший Найбільше вони потребують любові і справжніх друзів. Тому метою виставки є поширення інформації про інтернат та залучення більшої кількості волонтерів!


Бізнес-гра "Вікеномія"

26-09-2017 17:00

Вікеномія – гра, створена українцем для українців на основі гри «Cash Flow»! На 100% адаптована бізнес-гра до умов нашого життя. Моделюючи своє життя за допомогою гри, учасники можуть зрозуміти, яка ситуація у фінансовому просторі на даний момент, і виробити нові стратегії, які приведуть їх до фінансових успіхів. Гра допомагає всім охочим побачити своє життя під іншим кутом зору і замінити неефективні стратегії поведінки на ті, які дають максимальний результат. ПІД ЧАС ГРИ ВИ: -Розвиваєте фінансовий інтелект і ділову інтуїцію. -Моделюєте бізнес-ситуації за ігровим столом, тренуєте ділові якості необхідні в повсякденному житті. -Вчитеся керувати своїм грошовим потоком, формувати резидуальний дохід, відстежувати витрати, вкладати заощадження – складати свій особистий грошовий баланс і керувати ним. -Навчитеся у партнерів новим стратегіям поведінки. Рекомендований дрес-код – business casual, офіційно-діловий, діловий вільний.


Національна капела бандуристів України імені Г.Майбороди

26-09-2017 18:30

За рік до свого столітнього ювілею Національна капела бандуристів України імені Г.Майбороди підготувала для вас нову концертну програму під назвою «О, Україно! О, рідна Ненько!». В програму увійшли твори, які об’єднує важлива тема - боротьба Української держави за свою Незалежність. У концертах лунатимуть пісні, що надихають до мужності, честі, гідності та патріотизму від епохи Козаччини, через роки боротьби січових стрільців та Української повстанської армії до нашого сьогодення та героїв АТО. А також ми маємо несподівані сценічні рішення для нової програми. Такою капелу бандуристів ви ще ніколи не бачили! Будь справжнім українцем - підтримуй рідну пісню!


Виставка живопису Миколи Малика "Miasto"

27-09-2017 10:00

На виставці експонуватимуться 2 колекції живопису. Перша називається "miasto" (з польської місто), це фрагменти будинків старого міста Станіславова. Відвідувачі зможуть побачити будинки, краси яких іноді не помічали. Інша колекція "абстракна реальність" - абстракції предметів повсякденного вжитку, адаптовані поглядом автора.


Виставка студії ''Реалізм''

27-09-2017 10:00

Виставка учнів студії ''Modigliani''


Виставка фотографії Володимира Конєва

27-09-2017 10:00

Жіночність та місто… Середовище знаходження… Тема, яка існує у майстра Володимира Конєва. Багато років він працював над цим проектом. Виставка відбудеться у місті Івано-Франківську вперше, як ідея омріяна автором. Його роботи - фотографії (у техніці мокрий друк). Нею володіли одиниці світових фотомитців. Відбитки фотографій існують в єдиному екземплярі (негатив +позитив). Автор займається всіма видами фотомистецтва та живописом. В.Конєв брав багаторазову участь в національних та міжнародних фотоекспозиціях. Лауреат міжнародних та республіканських виставок. Видав 7 авторських фотоальбомів.


Фотовиставка "Сонячні діти"

27-09-2017 10:00

Виставка фотографій дітей Залучанського дитячого будинку-інтернату разом із волонтерами «Української благодійної мережі». На виставці будуть представлені фото з волонтерських поїздок в інтернат. Метою даної виставки є дозволити глядачу побачити життя дітей, які проживають в інтернаті. Ці діти без перебільшення змінили моє життя, адже вони неймовірно відриті та щирі як ніхто інший Найбільше вони потребують любові і справжніх друзів. Тому метою виставки є поширення інформації про інтернат та залучення більшої кількості волонтерів!


Виставка живопису Миколи Малика "Miasto"

28-09-2017 10:00

На виставці експонуватимуться 2 колекції живопису. Перша називається "miasto" (з польської місто), це фрагменти будинків старого міста Станіславова. Відвідувачі зможуть побачити будинки, краси яких іноді не помічали. Інша колекція "абстракна реальність" - абстракції предметів повсякденного вжитку, адаптовані поглядом автора.


Виставка студії ''Реалізм''

28-09-2017 10:00

Виставка учнів студії ''Modigliani''


Виставка фотографії Володимира Конєва

28-09-2017 10:00

Жіночність та місто… Середовище знаходження… Тема, яка існує у майстра Володимира Конєва. Багато років він працював над цим проектом. Виставка відбудеться у місті Івано-Франківську вперше, як ідея омріяна автором. Його роботи - фотографії (у техніці мокрий друк). Нею володіли одиниці світових фотомитців. Відбитки фотографій існують в єдиному екземплярі (негатив +позитив). Автор займається всіма видами фотомистецтва та живописом. В.Конєв брав багаторазову участь в національних та міжнародних фотоекспозиціях. Лауреат міжнародних та республіканських виставок. Видав 7 авторських фотоальбомів.


Фотовиставка "Сонячні діти"

28-09-2017 10:00

Виставка фотографій дітей Залучанського дитячого будинку-інтернату разом із волонтерами «Української благодійної мережі». На виставці будуть представлені фото з волонтерських поїздок в інтернат. Метою даної виставки є дозволити глядачу побачити життя дітей, які проживають в інтернаті. Ці діти без перебільшення змінили моє життя, адже вони неймовірно відриті та щирі як ніхто інший Найбільше вони потребують любові і справжніх друзів. Тому метою виставки є поширення інформації про інтернат та залучення більшої кількості волонтерів!


Презентація книги Оксани Кузів «ЩЕмить».

28-09-2017 18:00

Статистика вперто кричить світові, що така аномалія розвитку... (!) зустрічається в середньому в одного із двох тисяч новонароджених!!! Вдумайтесь тільки – 1 до 2000!!! А хто про це говорить? Хто? Та, практично, ніхто, одиниці! Бо кожен боїться не так бути сприйнятим, не під тим кутом світла виставленим загалу напоказ, бути осміяним!.. На жаль, соціум воліє закрити очі, щоби не бачити, заткати вуха, щоби не чути... Йому вигідніше радше зробити вигляд, що таких людей просто не існує, а якщо десь і є, то точно не в їхньому місті, державі, а десь на краю світу, як рудиментарні залишки чогось низькорозвиненого і примітивного... Але... Кожен, хто прийшов у цей світ, має право на Любов. Новий роман авторки «ЩЕмить» про важливу проблему, про яку не прийнято говорити вголос. Люди, яким довелось з цим жити, зазвичай, залишаються несприйнятими ні суспільством, ні самі собою. Розуміння всього масштабу проблеми змінить ваше уявлення і ставлення до таких людей, які, можливо, щодня перебувають поміж нами, та, як і всі, прагнуть бути прийнятими. І хай ця книга защемить у серці, здійснить метаморфозу наших душ і навчить сприймати себе і людей довкола такими, якими вони є.


СУП. Створи Урбан Проект

28-09-2017 18:00

Створюємо традицію думати про своє місто. Хочемо позначити точку на мапі та час в календарі куди кожен зможе прийти говорити про здійснені/заплановані/омріяні проекти розвитку міського простору. Будь-хто - студент/підприємець/державний службовець/просто містянин. Це один вечір щотижня, де на великий спільний стіл ми зможемо викласти всі наші проекти, обговорювати/створювати/експерементувати/перевіряти/розвивати їх. Тут буде можливість ділитись своїми ідеями/мріями/турботами/досвідом про міський простір, розказати про свій проект, знайти однодумців, дізнаватись про найактуальніші зміни міського середовища, а можливо вперше спробувати долучитись до такого роду активності. Команда, що лиш починає зможе отримати пораду/допомогу/підтримку/консультацію. Досвідчені зможуть збільшити спроможність, та своєю підтримкою допомогти місту отримати нові проекти, розширити спільноту тих, хто піклується про спільне.


Наставництво для дітей з інтернатних закладів

28-09-2017 18:30

Презентація проекту наставництва для дітей сиріт Випускник інтернату – хто він? Куди йому йти? Як знайти себе в житті? Як не поповнити сумну кримінальну статистику? "Наставництво» - міжнародний благодійний проект, завдяки якому тисячі дітей отримують надію на краще майбутнє після закінчення навчання в інтернаті. В Івано-Франківській області наставництво розвивається вже протягом року завдяки ГС "Об'єднані дітьми». На зустрічі будемо ділитись тим, що вже вдалось зробити, що планується, та тим, як до цього може долучитись комерційний сектор, реалізовуючи свою соціальну відповідальність. Ви потрібні цим дітям!


Філософія для життя

28-09-2017 19:00

Курс лекцій та практичних занять для тих, …хто ніколи не зупиняється та завжди відкритий до нового. …кому цікаве порівняльне вивчення різних філософських течій, культур, традицій, психології, гуманітарних та природничих наук. …хто бажає брати участь у культурних, соціальних та екологічних волонтерських проектах. …хто шукає однодумців для благородних справ. Реєстрація обов'язкова: http://www.newacropolis.org.ua/register/philosophy-if або за телефонами: (068) 686 18 81, (095) 46 45 436 Абонемент на 1 місяць - 150 грн.


Концерт Святослава Кондратіва

28-09-2017 19:30

Вперше в Івано-Франківську, відомий мільйонам українців, скрипаль-віртуоз, Святослав Кондратів! Саме з Святославом Кондратівим та його музикою ви мандрували дивовижними Фьордами Норвегії, величними дюнами Сахари, чарівною Венецією та прохолодною Балтикою. Музичні відео, які знімає скрипаль у різноманітних куточках світу мають шалену популярність у користувачів інтернету та за лічені дні набирають сотні тисяч переглядів, вподобань.


Dj Burzhuy

28-09-2017 22:00


Виставка живопису Миколи Малика "Miasto"

29-09-2017 10:00

На виставці експонуватимуться 2 колекції живопису. Перша називається "miasto" (з польської місто), це фрагменти будинків старого міста Станіславова. Відвідувачі зможуть побачити будинки, краси яких іноді не помічали. Інша колекція "абстракна реальність" - абстракції предметів повсякденного вжитку, адаптовані поглядом автора.


Виставка студії ''Реалізм''

29-09-2017 10:00

Виставка учнів студії ''Modigliani''


Виставка фотографії Володимира Конєва

29-09-2017 10:00

Жіночність та місто… Середовище знаходження… Тема, яка існує у майстра Володимира Конєва. Багато років він працював над цим проектом. Виставка відбудеться у місті Івано-Франківську вперше, як ідея омріяна автором. Його роботи - фотографії (у техніці мокрий друк). Нею володіли одиниці світових фотомитців. Відбитки фотографій існують в єдиному екземплярі (негатив +позитив). Автор займається всіма видами фотомистецтва та живописом. В.Конєв брав багаторазову участь в національних та міжнародних фотоекспозиціях. Лауреат міжнародних та республіканських виставок. Видав 7 авторських фотоальбомів.


Фотовиставка "Сонячні діти"

29-09-2017 10:00

Виставка фотографій дітей Залучанського дитячого будинку-інтернату разом із волонтерами «Української благодійної мережі». На виставці будуть представлені фото з волонтерських поїздок в інтернат. Метою даної виставки є дозволити глядачу побачити життя дітей, які проживають в інтернаті. Ці діти без перебільшення змінили моє життя, адже вони неймовірно відриті та щирі як ніхто інший Найбільше вони потребують любові і справжніх друзів. Тому метою виставки є поширення інформації про інтернат та залучення більшої кількості волонтерів!


Майстер-клас з обслуговування велосипеда

29-09-2017 17:00

- Як обслуговувати свій велосипед? - Як підготуватися до нового сезону? - Що потрібно для їзди взимку? - ... багато інших питань, що вас цікавлять :) Реєстрація тут: https://goo.gl/forms/AGMz2vemico9Ggag2


The Maneken

29-09-2017 20:00


Dj Ievgeniy Kozlov

29-09-2017 23:00


TEDxIvanoFrankivsk 2017

30-09-2017 10:00

Івано-Франківськ вже вчетверте приймає конференцію у форматі TEDx. Це неординарна і одна з найочікуваніших подій у житті міста. Тема цьогорічної конференції «Сила розуму» – про силу інтелекту та ідей, що здатні змінювати світ на краще.


Виставка живопису Миколи Малика "Miasto"

30-09-2017 10:00

На виставці експонуватимуться 2 колекції живопису. Перша називається "miasto" (з польської місто), це фрагменти будинків старого міста Станіславова. Відвідувачі зможуть побачити будинки, краси яких іноді не помічали. Інша колекція "абстракна реальність" - абстракції предметів повсякденного вжитку, адаптовані поглядом автора.


Виставка студії ''Реалізм''

30-09-2017 10:00

Виставка учнів студії ''Modigliani''


Виставка фотографії Володимира Конєва

30-09-2017 10:00

Жіночність та місто… Середовище знаходження… Тема, яка існує у майстра Володимира Конєва. Багато років він працював над цим проектом. Виставка відбудеться у місті Івано-Франківську вперше, як ідея омріяна автором. Його роботи - фотографії (у техніці мокрий друк). Нею володіли одиниці світових фотомитців. Відбитки фотографій існують в єдиному екземплярі (негатив +позитив). Автор займається всіма видами фотомистецтва та живописом. В.Конєв брав багаторазову участь в національних та міжнародних фотоекспозиціях. Лауреат міжнародних та республіканських виставок. Видав 7 авторських фотоальбомів.


Фотовиставка "Сонячні діти"

30-09-2017 10:00

Виставка фотографій дітей Залучанського дитячого будинку-інтернату разом із волонтерами «Української благодійної мережі». На виставці будуть представлені фото з волонтерських поїздок в інтернат. Метою даної виставки є дозволити глядачу побачити життя дітей, які проживають в інтернаті. Ці діти без перебільшення змінили моє життя, адже вони неймовірно відриті та щирі як ніхто інший Найбільше вони потребують любові і справжніх друзів. Тому метою виставки є поширення інформації про інтернат та залучення більшої кількості волонтерів!


Майстер-клас "Пізнай самого себе"

30-09-2017 19:30

На зустрічі ми розглянемо важливу тему пізнання самого себе і взаємовідносин, але з точки зору науки соціоніки, яка показала, що люди живуть, думають, діють згідно певних закономірностей. Загалом є 8 закономірностей: логіка - етика сенсорика - інтуіція екстраверсія - інтроверсія раціональність - ірраціональність Основні питання, які ми розглянемо: 1) Ми абсолютно себе не знаємо: які у нас сильні сторони, а які слабкі. Соціоніка дає можливість зрозуміти і прийняти свою природу, знайти точку опори. 2) Часто буває так, що ми спілкуємося з людьми, говоримо їм абсолютно зрозумілі речі для нас, але люди нас чомусь не розуміють, або розуміють зовсім по іншому.


“Вар’яти-шоу”

30-09-2017 20:00

За 7 років існування хлопці дали концерти майже в усіх містах України. Більш того, вже стало доброю традицією в одному місті давати не один, а одразу два, навіть і три концерти за приїзд. І кожного разу “Вар’яти” видають нову 2-годинну програму. Всі свої історії артисти беруть з власного життя. Вони не жартують про політику – тільки на побутові теми, зрозумілі кожному з нас. Саме завдяки цьому “Вар’яти” здобули народну любов. Тому на виступи приходять цілими родинами. Приходьте на концерти “Вар’яти-шоу” і пориньте у світ сучасного якісного україномовного гумору.DJ Mio

30-09-2017 23:00


Виставка живопису Миколи Малика "Miasto"

01-10-2017 10:00

На виставці експонуватимуться 2 колекції живопису. Перша називається "miasto" (з польської місто), це фрагменти будинків старого міста Станіславова. Відвідувачі зможуть побачити будинки, краси яких іноді не помічали. Інша колекція "абстракна реальність" - абстракції предметів повсякденного вжитку, адаптовані поглядом автора.


Виставка студії ''Реалізм''

01-10-2017 10:00

Виставка учнів студії ''Modigliani''


Виставка фотографії Володимира Конєва

01-10-2017 10:00

Жіночність та місто… Середовище знаходження… Тема, яка існує у майстра Володимира Конєва. Багато років він працював над цим проектом. Виставка відбудеться у місті Івано-Франківську вперше, як ідея омріяна автором. Його роботи - фотографії (у техніці мокрий друк). Нею володіли одиниці світових фотомитців. Відбитки фотографій існують в єдиному екземплярі (негатив +позитив). Автор займається всіма видами фотомистецтва та живописом. В.Конєв брав багаторазову участь в національних та міжнародних фотоекспозиціях. Лауреат міжнародних та республіканських виставок. Видав 7 авторських фотоальбомів.Cocktail Music band

01-10-2017 21:00


Виставка живопису Миколи Малика "Miasto"

02-10-2017 10:00

На виставці експонуватимуться 2 колекції живопису. Перша називається "miasto" (з польської місто), це фрагменти будинків старого міста Станіславова. Відвідувачі зможуть побачити будинки, краси яких іноді не помічали. Інша колекція "абстракна реальність" - абстракції предметів повсякденного вжитку, адаптовані поглядом автора.


Виставка студії ''Реалізм''

02-10-2017 10:00

Виставка учнів студії ''Modigliani''


Виставка фотографії Володимира Конєва

02-10-2017 10:00

Жіночність та місто… Середовище знаходження… Тема, яка існує у майстра Володимира Конєва. Багато років він працював над цим проектом. Виставка відбудеться у місті Івано-Франківську вперше, як ідея омріяна автором. Його роботи - фотографії (у техніці мокрий друк). Нею володіли одиниці світових фотомитців. Відбитки фотографій існують в єдиному екземплярі (негатив +позитив). Автор займається всіма видами фотомистецтва та живописом. В.Конєв брав багаторазову участь в національних та міжнародних фотоекспозиціях. Лауреат міжнародних та республіканських виставок. Видав 7 авторських фотоальбомів.


Виставка живопису Миколи Малика "Miasto"

03-10-2017 10:00

На виставці експонуватимуться 2 колекції живопису. Перша називається "miasto" (з польської місто), це фрагменти будинків старого міста Станіславова. Відвідувачі зможуть побачити будинки, краси яких іноді не помічали. Інша колекція "абстракна реальність" - абстракції предметів повсякденного вжитку, адаптовані поглядом автора.


Виставка фотографії Володимира Конєва

03-10-2017 10:00

Жіночність та місто… Середовище знаходження… Тема, яка існує у майстра Володимира Конєва. Багато років він працював над цим проектом. Виставка відбудеться у місті Івано-Франківську вперше, як ідея омріяна автором. Його роботи - фотографії (у техніці мокрий друк). Нею володіли одиниці світових фотомитців. Відбитки фотографій існують в єдиному екземплярі (негатив +позитив). Автор займається всіма видами фотомистецтва та живописом. В.Конєв брав багаторазову участь в національних та міжнародних фотоекспозиціях. Лауреат міжнародних та республіканських виставок. Видав 7 авторських фотоальбомів.


Виставка живопису Миколи Малика "Miasto"

04-10-2017 10:00

На виставці експонуватимуться 2 колекції живопису. Перша називається "miasto" (з польської місто), це фрагменти будинків старого міста Станіславова. Відвідувачі зможуть побачити будинки, краси яких іноді не помічали. Інша колекція "абстракна реальність" - абстракції предметів повсякденного вжитку, адаптовані поглядом автора.


Проектування і монтаж систем захисту від блискавки та перенапруг

04-10-2017 10:00

Семінар проводить Євген Баранник, консультатнт з блискавкозахисту ТОВ "ОБО Беттерманн Україна", учасник міжнародних конференцій з блискавкозахисту «ICLP 2002» - «ICLP 2014», автор численних публікацій з тематики захисту від перенапруг і блискавки, Відповідальний секретар ТК -315 «Системи техногенної та пожежної безпеки будівель і споруд», член робочої групи з приготування ідентичного перекладу стандарту IEC/EN 62305:2010 Lightning protection. Реєстрація обов'язкова за номерами тел.: +80342 54 30 45, +38 096 948 25 91, +38 067 342 25 05, +38 066 858 07 25


Виставка живопису Миколи Малика "Miasto"

05-10-2017 10:00

На виставці експонуватимуться 2 колекції живопису. Перша називається "miasto" (з польської місто), це фрагменти будинків старого міста Станіславова. Відвідувачі зможуть побачити будинки, краси яких іноді не помічали. Інша колекція "абстракна реальність" - абстракції предметів повсякденного вжитку, адаптовані поглядом автора.СУП. Створи Урбан Проект

05-10-2017 18:00

Створюємо традицію думати про своє місто. Хочемо позначити точку на мапі та час в календарі куди кожен зможе прийти говорити про здійснені/заплановані/омріяні проекти розвитку міського простору. Будь-хто - студент/підприємець/державний службовець/просто містянин. Це один вечір щотижня, де на великий спільний стіл ми зможемо викласти всі наші проекти, обговорювати/створювати/експерементувати/перевіряти/розвивати їх. Тут буде можливість ділитись своїми ідеями/мріями/турботами/досвідом про міський простір, розказати про свій проект, знайти однодумців, дізнаватись про найактуальніші зміни міського середовища, а можливо вперше спробувати долучитись до такого роду активності. Команда, що лиш починає зможе отримати пораду/допомогу/підтримку/консультацію. Досвідчені зможуть збільшити спроможність, та своєю підтримкою допомогти місту отримати нові проекти, розширити спільноту тих, хто піклується про спільне.


Виставка живопису Миколи Малика "Miasto"

06-10-2017 10:00

На виставці експонуватимуться 2 колекції живопису. Перша називається "miasto" (з польської місто), це фрагменти будинків старого міста Станіславова. Відвідувачі зможуть побачити будинки, краси яких іноді не помічали. Інша колекція "абстракна реальність" - абстракції предметів повсякденного вжитку, адаптовані поглядом автора.


Концерт Сергія Бабкіна

06-10-2017 19:00

10 альбомів, сотні відіграних концертів і вистав, ролі в кіно, участь в проекті "Брюссель", створеного Святославом Вакарчуком, тренерське крісло в найрейтинговішому вокальному шоу "Голос країни" і, як закономірний і заслужений підсумок довгої кропіткої роботи - тисячі проданих альбомів і понад півмільйона слухачів. Слухачів, кожен з яких на концертах не випадковий, кожен зі своєю історією, пережитою під пісні Сергія. У вересні 2002 року Сергій Бабкін на студії «М.ART» за 5 годин одним махом записує 30 пісень, які згодом стануть двома першими сольними альбомами музиканта: «УРА!» і «БІС!». Саме в цей день і почалася історія музиканта і актора Сергія Бабкіна, який всупереч законам шоу-бізнесу, форматам радіостанцій і телеканалів, тільки завдяки таланту, внутрішній чесності, вірі з боку рідних і близьких людей, став народним улюбленцем. У вересні 2017 року, рівно через 15 років після перших "музичних кроків", Сергій Бабкін відправляється в масштабний тур Україною. І цей тур для музиканта - не тільки спосіб підвести риску чергового етапу, а й привід зібратися разом з шанувальниками та подякувати їм за весь шлях, пройдений разом.


Секрети шпагатів в йозі

07-10-2017 10:00

Ні для кого не секрет, що безпака цих асан заключається тільки в комплексному підході! Ви отримаєте чіткі та конкретні інструкції, що саме слід робити, в якій послідовності і на що звернути увагу!!! Для кого цей майстер-клас: 1. Абсолютно для всіх практикуючих, які хочуть м’яко, успішно і без травм просунутися в особистій практиці 2. Для людей, які прагнуть зрозуміти внутрішні принципи роботи з тілом, без яких результативність практики понижується 3. Для всіх бажаючих правильно и без травм освоїти хануманасану і самаконасану 4. Абсолютно любій людині, незалежно від того новачок він в йозі, чи вже має досвід практики. Семінар побудований від простого до складного, тому навіть початківець зможе ефективно практикувати і наблизитися на декілька кроків до цих асан!!! Форма для реєстрації:https://goo.gl/forms/70XIbhwMyJmoZcDG3


Тунель

07-10-2017 20:00

Тунель - це нова ера електронної музики Underground формату. Арт простір ''Тунель'' спрямований на розвиток електронної культури рідного міста. Тунель додасть нове бачення електронної музики, арт атмосфери Underground формату.Шведінг:фестиваль кіноремейків

08-10-2017 18:00

Шведінг: Фестиваль кіноремейків запускає 4-ий сезон! І це буде мега круте видовище, адже тематикою фільмів будуть відомі кінокомікси DC та MARVEL.


Форум «Туристичний бізнес як перспектива успіху регіону"

10-10-2017 09:00

Форум орієнтований на власників та управлінців туристичного бізнесу (HoReCa, туристичні оператори, логістичні та транспортні компані, тощо), громадськість та владу, та має на меті напрацювати шляхи розвитку туристичного бізнесу в регіоні та об’єднати задля цього гравців туристичної індустрії. Захід відкриває для учасників наступні можливості: - налагодити контакти з сотнею гравців туристичного ринку під час Business Networking; - ознайомитися з новітніми трендами в туристичному бізнесі; - дізнатися про можливості розвитку бізнесу від ЄБРР; - дізнатися про можливості та переваги розвитку бізнесу шляхом об’єднання зусиль гравців туристичної індустрії. Реєстрація - goo.gl/iZThDp


СУП. Створи Урбан Проект

12-10-2017 18:00

Створюємо традицію думати про своє місто. Хочемо позначити точку на мапі та час в календарі куди кожен зможе прийти говорити про здійснені/заплановані/омріяні проекти розвитку міського простору. Будь-хто - студент/підприємець/державний службовець/просто містянин. Це один вечір щотижня, де на великий спільний стіл ми зможемо викласти всі наші проекти, обговорювати/створювати/експерементувати/перевіряти/розвивати їх. Тут буде можливість ділитись своїми ідеями/мріями/турботами/досвідом про міський простір, розказати про свій проект, знайти однодумців, дізнаватись про найактуальніші зміни міського середовища, а можливо вперше спробувати долучитись до такого роду активності. Команда, що лиш починає зможе отримати пораду/допомогу/підтримку/консультацію. Досвідчені зможуть збільшити спроможність, та своєю підтримкою допомогти місту отримати нові проекти, розширити спільноту тих, хто піклується про спільне.


Концерт Василя Попадюка

13-10-2017 19:00

Васи́ль Попадю́к— український скрипаль, якого називають «українським Паганіні», піаніст, засновник гурту PapaDuke, з яким їздить світом, граючи музику у стилях world music, latino, gypsy, jazz. Уміє грати на 15 музичних інструментах, а кожен з музикантів гурту теж грає на кількох музичних інструментах.


Концерт Христини Соловій

14-10-2017 19:00

Голос, що зачаровує з першої пісні. Краса, що оспівана у легендах. Музика, яка зворушить найтвердіші серця.


ARSHIANI

16-10-2017 19:00


СУП. Створи Урбан Проект

19-10-2017 18:00

Створюємо традицію думати про своє місто. Хочемо позначити точку на мапі та час в календарі куди кожен зможе прийти говорити про здійснені/заплановані/омріяні проекти розвитку міського простору. Будь-хто - студент/підприємець/державний службовець/просто містянин. Це один вечір щотижня, де на великий спільний стіл ми зможемо викласти всі наші проекти, обговорювати/створювати/експерементувати/перевіряти/розвивати їх. Тут буде можливість ділитись своїми ідеями/мріями/турботами/досвідом про міський простір, розказати про свій проект, знайти однодумців, дізнаватись про найактуальніші зміни міського середовища, а можливо вперше спробувати долучитись до такого роду активності. Команда, що лиш починає зможе отримати пораду/допомогу/підтримку/консультацію. Досвідчені зможуть збільшити спроможність, та своєю підтримкою допомогти місту отримати нові проекти, розширити спільноту тих, хто піклується про спільне.Концерт Павла Табакова

20-10-2017 19:00

За останній рік Павло Табаков, якого більшість знає як «невиправного романтика», багато експериментує у новому стилі - в танцювальній музиці. І робить це вдало: треки «Любов Жива. Radio Remix» та «Я для тебе» одразу завоювали український радіопростір і досі перебувають у гарячій ротації на десятках радіо. А на початок осені співак готує прем’єру танцювального кліпу «Я для тебе». - Любов присутня усюди. На цих концертах я буду говорити про любов різними мовами і у різних стилях! – каже Павло Табаков. – Кожен свій виступ я закінчую такими словами: «Акумулюйте у собі Любов і щедро діліться нею зі світом! Так світ неодмінно стане кращим!». Я дуже хочу, щоб після двох годин музики люди виходили із залу хоча б трішки щасливішими!


XC Вовчинецькі вафельки

21-10-2017 11:00

Класичні крос кантрійні змагання по новій фізично важкій і технічно складній трасі. Особливістю цих змагань є те, що організаторів немає :) Тому розмітка траси буде мінімальна, а час проходження кіл учасники будуть записувати в протокол самостійно при проходженні кожного кола :) Це дасть можливість також уникнути небезпечного місця на трасі, де траса з швидкого спуску пересікає дорогу. В даному випадку гонщик змушений буде зупинитися в кінці спуску, записати в протокол свій час і аж тоді перетнути дорогу на невеликій швидкості. Місце реєстрації: https://goo.gl/maps/yvPuwUtqsfE2 Подія не має організаторів, кожен учасник події і є частинкою події, тому кожен учасник сам повинен нести відповідальність за свої дії, подбати про свою безпеку (наявність шолому обов'язкова), а також не робити те, що може нанести шкоду здоров'ю.


Король гори

22-10-2017 11:00

Новий для Івано-Франківська формат змагань. Змагання проходять на дуже крутому підйомі, який мало кому буде під силу подолати повністю. (Попередньо 180м і 30-35м набору висоти, згодом буде уточнено з альтиметром) Результати будуть визначатися по відстані, яку вдалось подолати кожному гонщику. Якщо декільком гонщикам вдасться подолати підйом повністю, то вище місце буде мати той гонщик, який подолає його за коротший час. Змагання повинні бути видовищними і стануть справжнім викликом для кожного учасника. Місце проведення: https://goo.gl/maps/Ah7AfhUsmcU2


International Fuel Congress 2017

26-10-2017 09:00

http://tiny.cc/IFC2017-registration


СУП. Створи Урбан Проект

26-10-2017 18:00

Створюємо традицію думати про своє місто. Хочемо позначити точку на мапі та час в календарі куди кожен зможе прийти говорити про здійснені/заплановані/омріяні проекти розвитку міського простору. Будь-хто - студент/підприємець/державний службовець/просто містянин. Це один вечір щотижня, де на великий спільний стіл ми зможемо викласти всі наші проекти, обговорювати/створювати/експерементувати/перевіряти/розвивати їх. Тут буде можливість ділитись своїми ідеями/мріями/турботами/досвідом про міський простір, розказати про свій проект, знайти однодумців, дізнаватись про найактуальніші зміни міського середовища, а можливо вперше спробувати долучитись до такого роду активності. Команда, що лиш починає зможе отримати пораду/допомогу/підтримку/консультацію. Досвідчені зможуть збільшити спроможність, та своєю підтримкою допомогти місту отримати нові проекти, розширити спільноту тих, хто піклується про спільне.


International Fuel Congress 2017

27-10-2017 09:00

http://tiny.cc/IFC2017-registration


BizCamp'2017

27-10-2017 10:00

Цього року конференція триватиме 1,5 дні та збере "під одним дахом" понад 100 власників та керівників з Івано-Франківська, Коломиї, Надвірної, Львова, Києва ін. міст та містечок. Реєструйтеся за https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSegx5g-c8lJs5ujjY19zNTJrBBoQebd5DFIRkITDI13IQJDJQ/viewform?usp=sf_link . Програма буде доступна https://docs.google.com/document/d/1M9NCjc7EzW3YnGzL6OyX_ueweoeF1ABO4tmPvniEB_M/edit?usp=sharing


BizCamp'2017

28-10-2017 10:00

Цього року конференція триватиме 1,5 дні та збере "під одним дахом" понад 100 власників та керівників з Івано-Франківська, Коломиї, Надвірної, Львова, Києва ін. міст та містечок. Реєструйтеся за https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSegx5g-c8lJs5ujjY19zNTJrBBoQebd5DFIRkITDI13IQJDJQ/viewform?usp=sf_link . Програма буде доступна https://docs.google.com/document/d/1M9NCjc7EzW3YnGzL6OyX_ueweoeF1ABO4tmPvniEB_M/edit?usp=sharing


СУП. Створи Урбан Проект

02-11-2017 18:00

Створюємо традицію думати про своє місто. Хочемо позначити точку на мапі та час в календарі куди кожен зможе прийти говорити про здійснені/заплановані/омріяні проекти розвитку міського простору. Будь-хто - студент/підприємець/державний службовець/просто містянин. Це один вечір щотижня, де на великий спільний стіл ми зможемо викласти всі наші проекти, обговорювати/створювати/експерементувати/перевіряти/розвивати їх. Тут буде можливість ділитись своїми ідеями/мріями/турботами/досвідом про міський простір, розказати про свій проект, знайти однодумців, дізнаватись про найактуальніші зміни міського середовища, а можливо вперше спробувати долучитись до такого роду активності. Команда, що лиш починає зможе отримати пораду/допомогу/підтримку/консультацію. Досвідчені зможуть збільшити спроможність, та своєю підтримкою допомогти місту отримати нові проекти, розширити спільноту тих, хто піклується про спільне.СУП. Створи Урбан Проект

09-11-2017 18:00

Створюємо традицію думати про своє місто. Хочемо позначити точку на мапі та час в календарі куди кожен зможе прийти говорити про здійснені/заплановані/омріяні проекти розвитку міського простору. Будь-хто - студент/підприємець/державний службовець/просто містянин. Це один вечір щотижня, де на великий спільний стіл ми зможемо викласти всі наші проекти, обговорювати/створювати/експерементувати/перевіряти/розвивати їх. Тут буде можливість ділитись своїми ідеями/мріями/турботами/досвідом про міський простір, розказати про свій проект, знайти однодумців, дізнаватись про найактуальніші зміни міського середовища, а можливо вперше спробувати долучитись до такого роду активності. Команда, що лиш починає зможе отримати пораду/допомогу/підтримку/консультацію. Досвідчені зможуть збільшити спроможність, та своєю підтримкою допомогти місту отримати нові проекти, розширити спільноту тих, хто піклується про спільне.Андрей Сенькевич: #ТолькiУверхТУР

15-11-2017 20:00

#ТолькіУверхТУР - это история о каждом из нас. Как любая книга, фильм или даже вычурная картина. Во всем в этом мире есть частичка живого, частичка, наполненная силой, мудростью и светом. Андрей Сенькевич – музыкант, композитор, мультиинструменталист. Проект основан в Минске, существует с 2014 года. Исполняет русско- и белорусскоязычный инди-фолк. До весны 2016 года проект существовал в формате сингер-сонграйтера.


СУП. Створи Урбан Проект

16-11-2017 18:00

Створюємо традицію думати про своє місто. Хочемо позначити точку на мапі та час в календарі куди кожен зможе прийти говорити про здійснені/заплановані/омріяні проекти розвитку міського простору. Будь-хто - студент/підприємець/державний службовець/просто містянин. Це один вечір щотижня, де на великий спільний стіл ми зможемо викласти всі наші проекти, обговорювати/створювати/експерементувати/перевіряти/розвивати їх. Тут буде можливість ділитись своїми ідеями/мріями/турботами/досвідом про міський простір, розказати про свій проект, знайти однодумців, дізнаватись про найактуальніші зміни міського середовища, а можливо вперше спробувати долучитись до такого роду активності. Команда, що лиш починає зможе отримати пораду/допомогу/підтримку/консультацію. Досвідчені зможуть збільшити спроможність, та своєю підтримкою допомогти місту отримати нові проекти, розширити спільноту тих, хто піклується про спільне.
СУП. Створи Урбан Проект

23-11-2017 18:00

Створюємо традицію думати про своє місто. Хочемо позначити точку на мапі та час в календарі куди кожен зможе прийти говорити про здійснені/заплановані/омріяні проекти розвитку міського простору. Будь-хто - студент/підприємець/державний службовець/просто містянин. Це один вечір щотижня, де на великий спільний стіл ми зможемо викласти всі наші проекти, обговорювати/створювати/експерементувати/перевіряти/розвивати їх. Тут буде можливість ділитись своїми ідеями/мріями/турботами/досвідом про міський простір, розказати про свій проект, знайти однодумців, дізнаватись про найактуальніші зміни міського середовища, а можливо вперше спробувати долучитись до такого роду активності. Команда, що лиш починає зможе отримати пораду/допомогу/підтримку/консультацію. Досвідчені зможуть збільшити спроможність, та своєю підтримкою допомогти місту отримати нові проекти, розширити спільноту тих, хто піклується про спільне.


СУП. Створи Урбан Проект

30-11-2017 18:00

Створюємо традицію думати про своє місто. Хочемо позначити точку на мапі та час в календарі куди кожен зможе прийти говорити про здійснені/заплановані/омріяні проекти розвитку міського простору. Будь-хто - студент/підприємець/державний службовець/просто містянин. Це один вечір щотижня, де на великий спільний стіл ми зможемо викласти всі наші проекти, обговорювати/створювати/експерементувати/перевіряти/розвивати їх. Тут буде можливість ділитись своїми ідеями/мріями/турботами/досвідом про міський простір, розказати про свій проект, знайти однодумців, дізнаватись про найактуальніші зміни міського середовища, а можливо вперше спробувати долучитись до такого роду активності. Команда, що лиш починає зможе отримати пораду/допомогу/підтримку/консультацію. Досвідчені зможуть збільшити спроможність, та своєю підтримкою допомогти місту отримати нові проекти, розширити спільноту тих, хто піклується про спільне.Тіна Кароль

05-12-2017 19:00


СУП. Створи Урбан Проект

07-12-2017 18:00

Створюємо традицію думати про своє місто. Хочемо позначити точку на мапі та час в календарі куди кожен зможе прийти говорити про здійснені/заплановані/омріяні проекти розвитку міського простору. Будь-хто - студент/підприємець/державний службовець/просто містянин. Це один вечір щотижня, де на великий спільний стіл ми зможемо викласти всі наші проекти, обговорювати/створювати/експерементувати/перевіряти/розвивати їх. Тут буде можливість ділитись своїми ідеями/мріями/турботами/досвідом про міський простір, розказати про свій проект, знайти однодумців, дізнаватись про найактуальніші зміни міського середовища, а можливо вперше спробувати долучитись до такого роду активності. Команда, що лиш починає зможе отримати пораду/допомогу/підтримку/консультацію. Досвідчені зможуть збільшити спроможність, та своєю підтримкою допомогти місту отримати нові проекти, розширити спільноту тих, хто піклується про спільне.


Макс Кідрук "Не озирайся і мовчи"

07-12-2017 19:00

«Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам. Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся, - йдеться в анотації. Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» - це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії», - уточнює автор.


СУП. Створи Урбан Проект

14-12-2017 18:00

Створюємо традицію думати про своє місто. Хочемо позначити точку на мапі та час в календарі куди кожен зможе прийти говорити про здійснені/заплановані/омріяні проекти розвитку міського простору. Будь-хто - студент/підприємець/державний службовець/просто містянин. Це один вечір щотижня, де на великий спільний стіл ми зможемо викласти всі наші проекти, обговорювати/створювати/експерементувати/перевіряти/розвивати їх. Тут буде можливість ділитись своїми ідеями/мріями/турботами/досвідом про міський простір, розказати про свій проект, знайти однодумців, дізнаватись про найактуальніші зміни міського середовища, а можливо вперше спробувати долучитись до такого роду активності. Команда, що лиш починає зможе отримати пораду/допомогу/підтримку/консультацію. Досвідчені зможуть збільшити спроможність, та своєю підтримкою допомогти місту отримати нові проекти, розширити спільноту тих, хто піклується про спільне.


СУП. Створи Урбан Проект

21-12-2017 18:00

Створюємо традицію думати про своє місто. Хочемо позначити точку на мапі та час в календарі куди кожен зможе прийти говорити про здійснені/заплановані/омріяні проекти розвитку міського простору. Будь-хто - студент/підприємець/державний службовець/просто містянин. Це один вечір щотижня, де на великий спільний стіл ми зможемо викласти всі наші проекти, обговорювати/створювати/експерементувати/перевіряти/розвивати їх. Тут буде можливість ділитись своїми ідеями/мріями/турботами/досвідом про міський простір, розказати про свій проект, знайти однодумців, дізнаватись про найактуальніші зміни міського середовища, а можливо вперше спробувати долучитись до такого роду активності. Команда, що лиш починає зможе отримати пораду/допомогу/підтримку/консультацію. Досвідчені зможуть збільшити спроможність, та своєю підтримкою допомогти місту отримати нові проекти, розширити спільноту тих, хто піклується про спільне.


СУП. Створи Урбан Проект

28-12-2017 18:00

Створюємо традицію думати про своє місто. Хочемо позначити точку на мапі та час в календарі куди кожен зможе прийти говорити про здійснені/заплановані/омріяні проекти розвитку міського простору. Будь-хто - студент/підприємець/державний службовець/просто містянин. Це один вечір щотижня, де на великий спільний стіл ми зможемо викласти всі наші проекти, обговорювати/створювати/експерементувати/перевіряти/розвивати їх. Тут буде можливість ділитись своїми ідеями/мріями/турботами/досвідом про міський простір, розказати про свій проект, знайти однодумців, дізнаватись про найактуальніші зміни міського середовища, а можливо вперше спробувати долучитись до такого роду активності. Команда, що лиш починає зможе отримати пораду/допомогу/підтримку/консультацію. Досвідчені зможуть збільшити спроможність, та своєю підтримкою допомогти місту отримати нові проекти, розширити спільноту тих, хто піклується про спільне.

Наші партнери:

http://www.blitz.if.ua/
http://www.dilovyi.com.ua/
http://weddings.if.ua/